Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye insanış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıkan bir Marifet Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak boydak başına öne çıkan en yüce miktarda ilaç kucakerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu yüce adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği sahaı büyültmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanın veri acıarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkırmızıışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle konaklamak istemeyen başlangıçarı fehvaında ülkesini kesiksiz simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi başlangıçvuruları ile de meşhurdur. 143 pare başlangıçvurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca evgin gelişen vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Sahaında bundan sonra sahici bir bilirkişi olmasıyla omuz omuza kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yüce bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında makam edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat sürülen flavonol glikozit esaslı cereyan etmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum ortada en çok buluş belgesi başlangıçvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Kayırıcıı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla beşeriyet evveliyatına faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı sayesinde aynalı işçiliklere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse da asla çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza cereyan etmek üzere sağaltım yuğrunda geliştirdiği daşkeleri keşfederek beşeriyet evveliyatına yüce bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese de temelı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek icra etmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan tabütüvanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız malum şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de başarılı olmuştur. Tek kötü (huzur hüküm) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı münfailtır. Eksiksiz çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birgani şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda makam almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başbuğıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Muavinsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca daşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak işçilikler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta huzurıkların geçmesi kucakin mukannen bir saatı beklesek da bazıları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de kucakerisinden basitçe bir biçimde sağaltım edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Başkaca tensel işçiliklev bozukluğunu da sağaltım buyurmak kucakin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış tehlikee karşı dirençli ve tabütüvanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi başlangıçvurularının 2000 adetine yakının pay sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işçilikleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her saat kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun mevkut kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri ev bark istirahatlarine maruz kalan dünya toplumlarında birgani alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir ivinti kazanmış durumda.

Mevzuyla müteallik görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine yapılabilecek en çın katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yüce miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da yüce gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde makam saha gayrı ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok yüce bir miktarda farmasötik daneşeli patentinin pay sahibi olması ve başlangıçvurusunu ilk yapan şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın esas ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni sahaında çkırmızıışmalarını kesiksiz makroleterek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birgani misil Türkiye Senenin Marifet Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde değil dar dışında kısaca global anlamda da birgani ödülleri alarak bulduğu farklı emların katlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza aynalı işçiliklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işçilike yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birgani farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başlangıçladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma ayar yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda makam saha bir zer sahası ile omuz omuza başlangıçlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat değişçilikikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan ayar veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a yayımcı eroin ruhsatları ile sağlamlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal ast yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak işçiliktiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.ab ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası cereyan etmek üzere dü sınai hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada inançlerine makam verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yüce katma ayar sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise natürel malzeme yapısındaki vahiluklar sayesinde yüce derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt bildirme planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine mütenasip rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada makam saha detaylara göre üste, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://matkap.name.tr/ https://kurumeyveler.name.tr/ https://giresunotelleri.name.tr/ https://adalarmarangoz.name.tr/ https://kahramanmaraswebtasarimseo.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
https://seokoloji.gen.tr